Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Artvin Ardanuç Travesti Leyla

  • Listelenmiş: 30 Nisan 2022 16:41
  • Süre sonu: 8496 days, 11 hours
Artvin Ardanuç Travesti Leyla - Resim 1

Açıklama

Buralarda bulunmaz diye bir şey yoktur, Artvin travesti arayışınızda size rehberlik etmek için geldim, bu vesile ile Ardanuç travesti ilanları numaraları reklamları telefonları konulu ilk hatunumuz Leyla hanım olmaktadır.

Biz hedefimize varmak üzereyiz ve sayıca fazla olduğumuz söylenemez, maalesef bu şekilde ilerlemektedir. Benim estetik yaptırdınız mı sorusuna hayır cevabını verdikten sonra gazeteciler bir çok araştırma yaparak gençlik fotoğraflarına ulaştılar. Bu kadar Ardanuç evinde görüşen travesti neden kasıyoruz anlayabilmiş değilim, ve inanılmaz bir değişimin olduğunu gördüler bununla birlikte gazetelere ve sosyal medyaya yansıyan bu fotoğraflara, bir bakmak lazım aslında böyle olmaması lazım şu sözleriyle cevap verdi. İnsan yaş aldıkça güzelleşir, onlar benim seneler önceki halim illaki değişim olacaktır. Ancak estetik gibi bir şey söz konusu değil, şeklinde müthiş bir palavra sıktı.

Benim için erkeklerin yakışıklı olması yada çirkin olması hiç önem arz etmemektedir. Bundan dolayı daha da Ardanuç yeni travesti ilanları için pratik seçimleri deli edercesine yaşamak ebetteki hepimizin hakkıdır. Bunu benim kalitemi görebileceksiniz, oldukça seksi hatlara sahip, bakımlı ve güvenilir bir kadın olduğum için profesyonel olarak seks seansımız sırasında farkımı anlayacaksınız. Ayrıntılara bakacağınız yöntemlerimi de içtenlikle sürdürebilirsiniz, muhtemelen farkı yaşamak yalnızca size özel bir durum olacaktır. Çünkü ben Artvin saatlik travesti, seks yapan gecelik ise zevke gelen bir bayanım. Anlayacağınız ben bir gecede birkaç müşteriye gitmiyorum, tek bir erkekle sabahlamayı tercih ediyorum.

    

367 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 840626d3a7322a90

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Share Ad

Popular Ads Overall

Sold Ads