Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Erzurum Aziziye Travesti Bahar

  • Listelenmiş: 1 Eylül 2022 18:11
  • Süre sonu: 8875 days, 14 hours
Erzurum Aziziye Travesti Bahar - Resim 1

Açıklama

Beni Sıradan Erzurum Travesti Escort Hatunlar İle Karıştırmayın

Beni bekle aslanım, bir telefon kadar uzağında olsam da senden beter bir erkek görmek dileğimdir. Vurulmuşum hasretine, azmışım kıçım kaşınır, yaralıdır canı yüreğim, unutma sen benimsin. Acil benim yanıma gelmelisin, sana çok güzel bir şeyler göstereceğim. Gözüm dolar, gariplerinim ama seni asla unutmam, o bana yaşatacağın anların özlemiyle şimdiden yanıp tutuşuyorum. Vurulmuşum aşkına, dolanmışım ince beline, bir türkü söyleyerek seni becermek isterim beni mazur gör.

Dereden tepeden kıyıdan köşeden gel, sen mutlak beni tercih ederek yanıma gel. Ben başka bir şey istemem, bir de pazarlık yapmanızı sevmem, yarı yarıya alacağınız zevkin kalitesi düşer bilmiş olun. Sen bir aysan ben de güneşim ve sana mümkünse gel derim. Bu can senin istersen sersefil et beni istersen de kopart al artık senin bileceğin iş.

Erzurum Aziziye ap aktif pasif cd gay lezbiyen trans biseksüel travesti ilanları Burada

28 yaşındayım 1.62 boyum var, tam içine girilesi oldukça güzel bir kalçam var dolgun göğüslerim ile seni delirtmek için kendimi hazır hissediyorum. Bu sayede sende benim gibi düşünüyorsan, buradan fotoğraflarıma bakıp Aziziye travesti arayışını gerçeğe dönüştürmek istersen eğer hemen randevunu alabilirsin. Son senelerde o kadar çok gelişti ki özellikle de üniversitenin kazaya gelmesi ile birlikte de kazada ki bir anda limon kokusu seks kokusuna dönüştü. Bu internet sitesinde itiraf etmek gerekirse oldukça güzel Erzurum yeni travesti hatunlar kızlar var. Ayrıca belirtmek isterim ki bu kızlar üniversiteli gençler yalnızca hane kirasını çıkarmak için dahi seks hizmeti vermektedirler.

 

557 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 1346310c5330adcf

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Share Ad

Popular Ads Overall

Sold Ads