Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

İstanbul Adalar Travesti Hülya

  • Listelenmiş: 28 Mayıs 2022 17:01
  • Süre sonu: 8524 days, 11 hours
İstanbul Adalar Travesti Hülya - Resim 1

Açıklama

Bu muazzam ve güzel şehrin en kaliteli İstanbul travestileri sonuçlarında çıkan hatun benim. İstanbul Adalar travesti numarası arayışınıza cevap verecek, sizi iliklerinize kadar rahatlatacak yegane hatunuz olarak burada bulunuyorum. İstanbul Adalar aktif pasif cd gay lgbt lezbiyen trans ve travesti ilanları numaraları reklamları telefonları bölümüne bu sayfanın en üst kısmındaki yönlendirme reklam fotoğrafına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sevmediğim bir işi yapmaktansa sevdiğim, mutlu bir işte olmayı istiyorum. İstanbul Adalar kendi evinde görüşen travestiler olarak bu iş sırasında kimseyle para karşılığında birlikte olmuyorum ki ben bir dansçıyım. Dans uzmanıyım, eğitimler, dersler veriyorum. Öğrencilerim bu tarz konuşmalara şahit olduğunda inanılmaz üzülüyorum kimsenin beni yargılamaya hakkı yoktur. Herkes kendi hayatından mesuldür. Herkes istediği şekilde yaşayabilir. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim para karşılığında bedenini kullanan insanlara da kızmıyorum. İstanbul Adalar otele gelen travestiler çaresizlik insana her şeyi yaptırır.

Oda çareyi bu şekilde bulmuştur, insanların hayatlarını bilmeden ön yargıyla yaklaşmamanız gerekir. Sahne kıyafetlerim yüzünden oldukça eleştiriye tutuluyorum. Ancak bu kıyafetleri ben tasarlamıyorum benden öncede bu kıyafetler mevcuttu. Fakir bir ailede büyüdüğüm için hep çalışmak zorundaydım. Evde para sıkıntısı çok oluyordu. Annemle babam bu konu Adalar trans escort bayanlar yüzünden defalarca tartışıp aile içinde şiddet oluyordu. Okulu bırakıp bende çalışmaya başladım. Benim için çok zor bir durum alışamamıştım. Daha sonra kötü yola düştüm pavyonda çalışmaya başladım hayatım komple değişti. Diyen didem herkesi duygulandırmıştır.

 

529 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 111629229a76da44

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Share Ad

Popular Ads Overall

Sold Ads