Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Karabük Yenice Travesti Elif

  • Listelenmiş: 19 Nisan 2022 23:50
  • Süre sonu: 8485 days, 19 hours
Karabük Yenice Travesti Elif - Resim 1

Açıklama

Bu sayfada yer alan Karabük travesti ilanları hakkında en başarılı olanlar belki de Karabük Yenice travesti partnerler olup değişik lezzetlerden haz eden beyler için çok güzel alternatifler sunmak için hazır olarak bekliyorlar.

Muhtemelen Karabük ap travesti arayışında olan herkesi şoka uğratan bu sürpriz başta eski eşi olmak üzere, takipçileri tarafından da oldukça tepki almıştır. Hatta Yenice yeni travestiler hakkında internet ortamında çıkan bazı yazılar herkesi sinirlendiren, takipçisi tarafından gelen bir yorumdan da bahsedelim.

Gerçekten senden böyle bir şey beklemezdim arkadaşım sen ki Yenice ap travesti, karıdan daha ayrılalı ne kadar oldu da hemen başka bir kadına ihtiyaç duydun. Bu devirde kimseye itibar göstermeyeceksin. Çocuğunun annesini sosyal medyada bu şekilde rencide etmen hiç hoş değildi. Sana Karabük Yenice ap aktif pasif gay cd telefonları numaraları ilanları olarak hiç yakışmadı, şeklinde bir isyanda bulunmuştu. Bu yoruma sessiz kalmayan Özcan şu şekilde yanıt vermiştir. Benim itibarim, hayatım, güzel kadınım, sevgilim eski eşimde dahil kimseyi alakadar etmez. Bu tarz çirkin ve hadsize yorumlarınızı kendinize saklayın.

 

 

1034 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 357625e9913c2ff6

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Share Ad

Popular Ads Overall

Sold Ads