Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Kırıkkale Yahşihan Travesti Neslihan

  • Listelenmiş: 2 Mayıs 2022 08:24
  • Süre sonu: 8498 days, 11 hours
Kırıkkale Yahşihan Travesti Neslihan - Resim 1

Açıklama

Harika ötesi Kırıkkale travesti ilanları sayesinde mutluluğu bulacağınız Yahşihan travesti numaraları ile gerçek zevkleri tadacağınız yepyeni bir sayfa ile sizlerle birlikteyiz. Yahşihan gay ap aktif pasif cd telefonları hakkında şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu hatunlar endamlarıyla ve arzularıyla değişik bir çok pozisyon tecrübe edeceğiniz ama özellikle Yahşihan yeni travesti denildiğinde ilk akla gelecek seks işçilerinden oluşmaktadır.

Son dönemlerde kanallarda yeni çekilen diziler oldukça rağbet görmektedir. Çoğumuzun evinde izlenen ve sevilen dizi olan son dönemlerde çok fazla izlenmediği ve bundan dolayı da final yapacağı konuşulmuştu. Bunun sebebi ise kanallarda çok fazla programların yayımlanması ve senaristlerin halkın sevebileceği ve izleyebileceği Yahşihan kendi evinde görüşen travestiler hakkında çok yoğun bir şekilde çekilmesinden dolayıdır. Televizyon ekranlarında yayımlanan bu dizi ilk kanalda verildiği zaman baya izlenme rekorları kırarak en çok sevilen dizi haline gelmiştir.

Sen rahat bölümünün ardında izlenmede bir miktar düşüş olduğunu gören yapımcı final yapılması hakkında bir süre konuşmuşlardır. Ancak oyuncular bu konu hakkında şu şekilde açıklama yapmıştır. Dizinin başrol oyuncu gerçekten severek oynadığım dizilerden bir tanesi. Her bölümde biz çekerken çok eğleniyor heyecanlanıyoruz. Bu nedenle bir zahmet hemen yayından kaldırılmaması tercihimiz olmakla birlikte, sonuçlarına birlikte katılabiliriz.

 

2172 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 526626f692f92625

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Share Ad

Popular Ads Overall

Sold Ads