Travesti

Memleketin her yerinde özelikle de büyük şehirlerin neredeyse tamamında bolca travesti seks işçisine rastlamak mümkün. Eskiden genellikle ana cadde ya da belli noktalarda otostop çekerek ya da çarka çıkan travesti dediğimiz tabirle müşterileri ile ilişkiye giren travesti partnerler, özellikle yeni düzende bekçilerin baskısı nedeniyle internet ortamından çalışıyorlar. Gerek twitter facebook tarzı sosyal medya ağları üzerinden ya da en güzeli şu an içinde bulunduğunuz site tarzında web sayfalarına ilanlar vererek bu işi gerçekleştiriyorlar.

Travesti İlanları

Aslında bu travesti olayı baya çetrefilli, önce pasif gay olarak başlanılan serüvene, cd ve travesti olarak devam ediyorlar ve en sonunda trans olarak gerçek kadın kimliğini de alarak hayatlarına devam ediyorlar ki bu çok zahmetli ve bir o kadar uzun bir zaman dilimine tekamül ediyor bilginiz olsun.

Eşcinsellik denilince de şöyle düşünüyorum ben, yurdum insanı yolda gördüğü bir travestiyi sikince, pasif travesti bireyin eşcinsel ama siken bireyin normal bir heteroseksüel olduğunu düşünüyor ama öyle değil. Siken de siktiren de eşcinsel kardeşim bunu bir kabullenin artık, sonuçta bir ilişki var ve bunu yapan iki kişi, neyse bizim millet bir manyak. Adam karısını siktirecek gidiyor bu tarz bir ilişkiye açık aktif özelliği yüksek bir travesti partner ile anlaşıyor, düşünüyor ki karısı o zaman başka bir erkekle birlikte olmuyor, o amcık hala sadece ona ait. Psikolojinizi sikeyim sizin, başka da bir şey demiyorum. Bu konuda da diğer konularda olduğu gibi zamanla bu yazı büyüyecektir, sonuçta ana konumuzdan bir tanesi, takipte kalırsanız benim değişik fikir görüş ve düşüncelerimden öte bir şeyler ekleyerek bu makaleyi büyüttüğümü görebilirsiniz.

2 Mart 2022 10:45

504 total views, 4 today